Carlitos wraca do Legii

Carlitos
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Carlitos

Jak poinformował na twitterze, dziennikarz Interia.pl, Sebastian Staszewski, Carlitos wraca do Legii Warszawa. Hiszpański napastnik podpisał z Wojskowymi dwuletni kontrakt, z opcją przedłużenia o rok.

  • Po trzech latach przerwy, Carlitos ponownie zagra w Legii Warszawa
  • Wojskowi za jego transfer zapłacili 300 tys. euro, z czego sam Carlitos dołożył 100 tys. euro
  • Hiszpański napastnik ma zarabiać w Legii ponad 30 tys. euro miesięcznie

Wielki powrót Carlitosa

Po tym jak kontuzji doznał sprowadzony latem Blaz Kramer, Legia Warszawa na gwałt potrzebowała klasowego napastnika. Nie dogadała się wcześniej z Tomasem Pekhartem oraz Aleksandarem Prijoviciem. Dalej szła jednak tropem byłych atakujących i zaproponowała powrót Carlitosowi, który negocjował transfer do Lecha Poznań. Na przeszkodzie przenosin na Bułgarską stanęły jednak wysokie wymagania finansowe 32-letniego atakującego.

Również i w negocjacjach z Legią, zarobki Carlitosa długo były kością niezgody. Ostatecznie, jak poinformował na twitterze Sebastian Staszewski z Interii.pl, Hiszpan dogadał się ostatecznie w sprawie apanaży i będzie zarabiał przy ul. Łazienkowskiej powyżej 30 tys. euro, co uczyni go jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w zespole Kosty Runjaicia.

Carlitos podpisał z Legią dwuletni kontrakt, z możliwością przedłużenia o rok. Tym samym wraca do Warszawy po trzech latach przerwy. Wcześniej urodzony w Alicante atakujący występował w drużynie Wojskowych w latach 2018-2019. W tym czasie rozegrał 53 mecze, w których strzelił 21 goli. Stołeczny klub zapłacił za Hiszpana Panathinaikosowi Ateny 300 tys. euro, z czego sam Carlitos z własnej kieszeni wyłożył 100 tys. euro.

Przeczytaj również: Carlitos coraz bliżej powrotu do Legii

Komentarze