Bruno Fernandes wytypował cel transferowy. “Chciałbym go zobaczyć w Manchesterze United”

Bruno Fernandes obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Portugalii. Jednak 29-latek w rozmowie ze "Sport TV" wypowiedział się o Manchesterze United. Przyznał, że chciałby zagrać w jednej drużynie z Joao Nevesem.

Joao Neves
Obserwuj nas w
IMAGO / Pressinphoto Na zdjęciu: Joao Neves
  • Joao Neves jest łączony z przeprowadzką do Manchesteru United
  • Portugalczyk obecnie występuje w Benfice
  • Bruno Fernandes przyznał, że widziałby 19-latka na Old Trafford

Bruno Fernandes widziałby Joao Nevesa w Manchesterze United

Manchester United rozgląda się za nowym pomocnikiem, który w 2024 roku mógłby trafić na Old Trafford. Jednym z piłkarzy łączonym z “Czerwonymi Diabłami” jest Joao Neves. Sam Bruno Fernandes w rozmowie ze “Sport TV” przyznał, że widziałby w swoim zespole utalentowanego Portugalczyka.

POLECAMY TAKŻE

Chciałbym zobaczyć go w Manchesterze United, ma niesamowitą jakość! Ten wybór należy natomiast do Joao. To wspaniały piłkarz, ale wszystko zależy od pomysłów menadżera. To zawodnik, który będzie miał wspaniałą przyszłość. W Manchesterze United lub gdzieś indziej – powiedział kapitan Manchesteru United.

Joao Neves obecnie reprezentuje barwy Benfiki. Z tym klubem jest związany kontraktem do 30 czerwca 2028 roku. Portal “Transfermarkt” wycenia 19-letniego pomocnika na 20 milionów euro. Jednak jego obecny klub z pewnością zażyczy sobie więcej pieniędzy.

Sprawdź także: Manchester United szuka nowego dyrektora sportowego. Sensacyjny kandydat

Czy Manchester United powinien sprowadzić Joao Nevesa?
Tak 47%
Nie 53%
15+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze