Brighton ma konkurencję. Nowy faworyt w wyścigu po weterana?

James Milner po sezonie opuści Liverpool, ale nie oznacza to końca kariery doświadczonego Anglika. Po słowie z pomocnikiem jest już Brighton, choć do walki o niego przystąpił kolejny klub. Dziennikarze The Daily Mail przekazali, że ubiec Mewy postara się Leeds United.

James Milner
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: James Milner
  • Latem wygaśnie umowa Jamesa Milnera z Liverpoolem, a zawodnik odejdzie z klubu
  • Pomocnik osiągnął już wstępne porozumienie w sprawie transferu z Brughton
  • Do gry o Anglika postanowiło wkroczyć jednak Leeds. Pawie postarają się o zakontraktowanie 37-latka, o ile utrzymają się w Premier League

James Milner z sentymentalnym powrotem?

Mimo 37 lat na karku James Milner wciąż jest a bardzo dobrej formie i jest gotowy podjąć się nowych wyzwań. Pomocnik odejdzie latem z Liverpoolu po tym, jak wygaśnie jego umowa. Niemal na pewno pozostanie on jednak w Premier League. 

O zakontraktowanie Anglika stara się Brighton, a sam zawodnik, zdaniem wielu źródeł jest już po słowie z przedstawicielami Mew. Transfer nie jest jednak pewny, bo z najnowszych doniesień wynika, że chęci do pozyskania weterana wyraził kolejny zespół. The Daily Mail wskazuje, że jest to Leeds United.

Pawie chciałyby sprowadzić doświadczonego gracza, jednak warunkiem dla powodzenia operacji jest ich utrzymanie w Premier League. A do tego aktualnie daleko. Drużyna zajmuje 18. miejsce i traci punkt do bezpiecznej pozycji. Chrapkę na niego ma także Burnley, jednak mało wskazuje, żeby to właśnie do beniaminka miał trafić Milner. 

Zdaniem dziennikarzy, to sentyment może przesądzić o ewentualnej przeprowadzce Anglika do Leeds. James Milner jest wychowankiem Pawi, dla których rozegrał 53 spotkania. Sentymentalny powrót wchodzi zatem w grę.

Także u nas: Piłkarz Liverpoolu znalazł nowy klub. “Wszystko zaakceptowane”

Komentarze