Piłkarz Liverpoolu znalazł nowy klub. “Wszystko zaakceptowane”

61-krotny reprezentant Anglii występuje w barwach Liverpoolu od lipca 2015 roku, ale obecny sezon będzie dla niego ostatnim w barwach "The Reds". Piłkarz zwiąże się bowiem z Brighton, o czym donosi Fabrizio Romano.

James Milner - Liverpool
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: James Milner - Liverpool
  • James Milner latem zmieni barwy klubowe
  • Nowym pracodawcom Anglika ma być Brighton
  • Pomocnik był piłkarzem Liverpoolu od lipca 2015 roku

“Wszystko zaakceptowane”

Od jakiegoś już czasu mówiło się o możliwym odejściu Jamesa Milnera z Liverpoolu. Piłkarz miał być jednym z tych, którzy ucierpią na przebudowie kadry zespołu na następny sezon. A taka jest konieczna ze względu na bardzo słabą grę “The Reds” w obecnej kampanii. Głośno mówiło się o zainteresowaniu Anglikiem zespołu Brighton, teraz okazuje się, że wszystko zostało już prawdopodobnie dogadane. Informacje w tej sprawie przekazał Fabrizio Romano.

Brighton ma podpisać kontrakt z Jamesem Milnerem. Ostateczna propozycja i wszystkie klauzule zostały zaakceptowane. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2024 roku. Milner dołączy do Brighton na darmowym transferze z Liverpoolu – napisał na Twitterze ceniony dziennikarz.

61-krotny reprezentant Anglii występuje w barwach Liverpoolu od lipca 2015 roku. Pomocnik rozegrał w tym sezonie 37 spotkań, zaliczył w nich 2 asysty. W sumie na poziomie Premier League Milner wystąpił 615 razy.

Czytaj więcej: Uznany klub może zatrudnić Papszuna! To wielokrotny mistrz kraju

Komentarze