Bremer niepewny przyszłości. “Chcę grać w Lidze Mistrzów”

Gleison Bremer
PressFocus Na zdjęciu: Gleison Bremer

Uznawany za jednego z najlepszych obrońców w Serie A Gleison Bremer wciąż nie zdecydował o swojej przyszłości. Gracz Torino przyznaje, że w tym momencie najważniejsza jest dla niego możliwość wystąpienia w Lidze Mistrzów.

  • Bremer chce zagrać w Lidze Mistrzów
  • Brazylijczyk latem niemal na pewno opuści Torino
  • Obrońca nie zdecydował jednak, do którego klubu dołączy

Liga Mistrzów najważniejsza dla Bremera

Bremer ma ważny kontrakt z Torino do czerwca 2024 roku, ale dzięki znakomitym występom w Serie A w sezonie 2021/22 zapracował na transfer do znacznie lepszego klubu. Brazylijczykiem poważnie zainteresowany jest Inter Mediolan, ale mówi się także o chęci pozyskania defensora przez Tottenham czy Paris Saint-Germain.

– W tej chwili nie mogę powiedzieć, na jaki klub zdecyduję się w przyszłym sezonie. Rozmawiam o tym z moim agentem, ale żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. Nie wiem czy zdecyduję się pozostać we Włoszech, czy wyjechać za granicę – przyznał Bremer.

– Jedną z podstawowych rzeczy jest dla mnie gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Ma to fundamentalne znaczenie dla dalszego rozwoju. Zdefiniujemy wszystko w ciągu najbliższych kilku dni lub tygodni – dodał.

Bremer urodził się w Brazylii, ale jeszcze nie zadebiutował w seniorskiej drużynie narodowej tego kraju. Może uzyskać obywatelstwo włoskie ze względu na swoją żonę, a tym samym mieć możliwość gry w Squadra Azzurra.

– Moja żona ma włoskich przodków, więc dostanie włoski paszport. Oczywiście ja o niego także mogę się ubiegać. Moim marzeniem jest zostać powołanym przez Brazylię, ale spędziłem też kawał czasu grając we Włoszech, więc nie wykluczam i takiej możliwości. Zobaczmy – odparł Bremer.

Zobacz również: Juventus wytypował następcę De Ligta

Komentarze