Bayern nie rezygnuje z Mane. Na Anfield trafiła nowa oferta

Sadio Mane
Presssfocus Na zdjęciu: Sadio Mane

Angielskie media obiegły wieści, że Liverpool odrzucił ofertę Bayernu Monachium za Sadio Mane. Tymczasem dziennikarze Bilda są przekonani o nowej propozycji Bawarczyków. Teraz w grę wchodzi nieco więcej pieniędzy.

  • Bayern wysłał drugą ofertę transferu Sadio Mane do Liverpool
  • Senegalczyk jest już wstępnie dogadany z Bawarczykami
  • Ostatnią kością niezgody pozostaje kwota sprzedaży skrzydłowego

Bayern walczy o Mane

Sadio Mane chętnie zmieni otoczenie jeszcze tego lata. Ten fakt zasmucił sympatyków Liverpool, jednak tego związku nie da się już uratować. Największe szanse na podpisanie Senegalczyka posiada Bayern Monachium. Pierwszy rozpoczął rozmowy z otoczeniem zawodnika i dogadał też wstępne warunki kontraktu.

Sęk w tym, że wstępna oferta za skrzydłowego została wyśmiana przez szefów The Reds. Bawarczycy proponowali 24 mln euro, co nie spotkało się z akceptacją po stronie Anglików. Jak twierdzą najnowsze raporty Bilda, dopiero teraz starują poważne negocjacje.

Podobno w grę wchodzi 35 mln euro i bonusy. Co więcej, oba kluby mają nadzieję na dobicie targu, dlatego ogłoszenie przejścia Sadio Mane do Bayernu jest już tylko kwestia czasu.

– “Bayern Monachium przygotował nową, ulepszoną ofertę dla Sadio Mane. 35 mln euro z góry + 5 mln euro w bonusach. Zarówno Liverpool, jak i Bayern spodziewają się, że transakcja zostanie wkrótce zawarta” – czytamy w artykule Bilda.

Czytaj więcej: Transfer Roberta Lewandowskiego. Czy to się wydarzy? Przedstawiamy “za” i “przeciw”

Komentarze

Na temat “Bayern nie rezygnuje z Mane. Na Anfield trafiła nowa oferta

Liverpool słynie z twardych negocjacji i jeśli mówimy o kwocie 42,5 mln ale funtów to co oznacza oferta 35 mln ale euro? druga podejrzewam że też będzie odrzucona, klub raczej będzie wolał go zostawić na ostatni rok kontraktu niż sprzedawać po promocji.