Tottenham odrzucił ofertę za Harry’ego Kane’a. Anglik nie dla giganta

Włodarze Bayernu Monachium postanowili przejść do transferowej ofensywy i złożyli oficjalną ofertę za Harry'ego Kane'a. BILD przekazał, że propozycja została odrzucona, a napastnik nie planuje przenosin do Bundesligi.

Harry Kane
Imago/James Heaton Na zdjęciu: Harry Kane
  • Bayern Monachium postanowił złożyć oficjalną ofertę za Harry’ego Kane’a
  • Gwiazdor nie jest zainteresowany przenosinami do Bundesligi, o czym poinformował mistrza Niemiec
  • Media donoszą, że snajper ma życzenie trafić do Manchesteru United

Kane nie dla Bayernu. Stanowcza odpowiedź napastnika

Bayern Monachium jasno zaznaczył, że kupno klasowego środkowego napastnika to dla klubu absolutny priorytet na lato. Opcji na rynku wytypowano kilka, jednak najbardziej Bawarczykom zależy na pozyskaniu Harry’ego Kane’a

BILD przekazał, że Die Roten postanowili złożyć już oficjalną ofertę za gwiazdę Tottenhamu Hotspur. Nie przekonała ona ani klubu, ani zawodnika. Co więcej, Anglik nie jest zainteresowany przenosinami do Bundesligi. Życzeniem snajpera jest trafić do Manchesteru United.  

W świetle tych doniesień działacze mistrza Niemiec będą musieli swoją uwagę przekierować na innego zawodnika. Oprócz Kane’a, na liście życzeń znajdują się Victor Osimhen, Randal Kolo Muani, a także Dusan Vlahovic. Serb jest jednak faworytem Thomasa Tuchela. Kierownictwo klubu nie podziela w tej kwestii zdania trenera.

Sprawdź: Barcelona kontynuuje starania o gwiazdę Bayernu

Komentarze