Barcelona walczy o swoje talenty. Problemy finansowe nie pomagają

Ansu Fati
Ansu Fati PressFocus

Jednym z priorytetów Barcelony jest podpisanie nowych kontraktów z dwoma utalentowanymi zawodnikami – Ansu Fatim i Pedrim. Choć obie strony wyrażają chęć podpisania nowych umów, to na przeszkodzie stoją problemy finansowe katalońskiego klubu. Te uniemożliwiają Barcelonie przedstawienie im lukratywnych ofert.

  • Podpisanie nowych kontraktów z Ansu Fatim i Pedri jest priorytetem Barcelony
  • Z uwagi na problemy finansowe kataloński klub nie jest w stanie przedstawić im lukratywnych propozycji

Barcelona szykuje nowe kontrakt dla Fatiego i Pedriego

Władze katalońskiego klubu zdają sobie sprawę, że zatrzymanie Pedriego i Ansu Fatiego jest kluczowe dla przyszłości zespołu. Jest to niewątpliwie jeden z priorytetów Barcelony. W ostatnim czasie z Hiszpanii płynęły informacje, że obaj piłkarze są blisko podpisania nowych umów, ale według Goal.com sytuacja jest nieco inna.

Obie strony miały już dojść do porozumienia w kwestii długości kontraktów i bonusów znajdujących się w nich. Fati i Pedri niewątpliwie otrzymają lepsze warunki od obecnych, ale Barcelona nie może sobie aktualnie pozwolić na zaoferowanie im wynagrodzenia na takim poziomie, jaki by chciała. W stolicy Katalonii zdają sobie jednak sprawę, że nie mogą sobie pozwolić na marnowanie czasu na negocjacje i robią wszystko, aby jak najszybciej rozwiązać tę kwestię. Tym bardziej, że chętnych na pozyskanie obu piłkarzy z pewnością nie będzie brakować.

Fati i Pedri to niejedyni młodzi zawodnicy Barcelony, z którym klub chciałby związać się na dłużej. Jako następni w kolejce czekają Ronald Araujo i Gavi. Obaj uważani są za ważnych dla przyszłości klubu zawodników.

Zobacz także: Fundusze inwestycyjne gotowe sfinansować transfer Haalanda do Barcelony

Komentarze