Napastnik liczy na ofertę ze strony Manchesteru United

Sasa Kalajdzic
Pressfocus Na zdjęciu: Sasa Kalajdzic

Do końca letniego okienka transferowego pozostało już niewiele czasu, a Manchester United wciąż nie sprowadził nowego napastnika. Według Sky Sports, na transfer do ekipy Czerwonych Diabłów liczy Sasa Kalajdzic.

  • Manchester United rozgląda się wciąż za nowym napastnikiem
  • W przeszłości Czerwone Diabły były zainteresowane Sasą Kalajdziciem
  • Austriak liczy mocno na oficjalną ofertę ze strony angielskiego klubu

Kalajdzic chciałby zrobić kolejny wielki krok w karierze

Pierwsze ligowe spotkanie w wykonaniu Manchesteru United uwidoczniło brak odpowiedniej jakości w formacji ataku. Erik ten Hag jako jeden z celów transferowych dla klubu na lato wyznaczył zakup nowego napastnika. Do tej pory nie udało się go jednak zrealizować. 

Wobec niepewnej przyszłości Cristiano Ronaldo i nierównej formy Marcusa Rashforda, Czerwone Diabły chciałyby jeszcze przed końcem sierpnia sprowadzić nowego snajpera. Jednym z branych pod uwagę kandydatów był Sasa Kalajdzić. Napastnik VFB Stuttgart jak przekazali dziennikarze Sky Sport mocno liczy na transfer do Manchesteru. 

Do tej pory Manchester United nie wystosował jeszcze oficjalnej oferty za Austriaka, jednak zawodnik wobec wcześniejszych doniesień o zainteresowaniu jego osobą, ma nadzieję, że tak się stanie. Cena za 25-latka nie byłaby raczej zbyt wysoka. Kwota ewentualnego transferu powinna się zamknąć w 15 milionach euro. Austriak ma jeszcze tylko rok ważnego kontraktu, a VFB Stuttgart nie chciałby stracić go za darmo, dlatego transfer latem nie jest wykluczony.

Także u nas: Ten Hag: jestem zadowolony, wszystko zmierza w dobrym kierunku

Komentarze