Atletico dementuje. Lucas Hernandez nie dla Bayernu?

Piłki w siatce
Obserwuj nas w
fot. Sport Pictures Na zdjęciu: Piłki w siatce

Hiszpański dziennik “Marca” poinformował, że Lucas Hernandez przejdzie w styczniu do Bayernu Monachium. Atletico Madryt wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym temu zaprzecza.

Czytaj dalej…

Bawarczycy mieli zapłacić “Rojiblancos” 80 milionów euro. Tyle bowiem wynosi klauzula odstępnego w kontrakcie francuskiego obrońcy z klubem ze stolicy Hiszpanii. Atletico wydało jednak w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

“Po opublikowaniu artykułu w dzienniku “Marca” o dojściu do porozumienia pomiędzy Bayernem Monachium i naszym zawodnikiem Lucasem Hernandezen, według którego niemiecki klub ma aktywować klauzulę odstępnego w styczniowym okienku transferowym, Atletico Madryt chce oświadczyć, że w rozmowie z naszym klubem Lucas Hernandez zaprzeczył, że porozumiał się z Bayernem Monachium, a także temu, że chce opuścić nasz klub” – czytamy w oświadczeniu.

“Dodatkowo, doskonałe relacje pomiędzy Atletico Madryt i niemieckim klubem sprawiły, że Bayern Monachium zaprzeczył temu transferowi w rozmowach pomiędzy działaczami obu klubów”.

Komentarze