Aston Villa żegna swoją gwiazdę. Man City zaczął działać!

Jack Grealish
Jack Grealish fot. PressFocus

Jack Grealish według doniesień Football Insider uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z Manchesterem City. Reprezentant Anglii ma zarabiać krocie w szeregach klubu z Etihad Stadium.

  • Jack Grealish wkrótce zostanie nowym piłkarzem Manchesteru City, sugeruje Football Insider
  • Gwiazda Aston Villi ustaliła warunki umowy z mistrzami Anglii
  • 25-letni zawodnik w koszulce The Villans wystąpił łącznie w 213 spotkaniach, w których zdobył 32 bramki

Grealish blisko rekordowego transferu

Jack Grealish nie podpisał jeszcze kontraktu z mistrzami Anglii, ale transakcja jest bliska finalizacji. Spekuluje się, że finalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów przeznaczy na transfer z udziałem piłkarza 90 milionów funtów.

Klub z Villa Park nie zamierza jednak rozpaczać po stracie Grealisha. W mediach pojawiły się już informacje, że Aston Villa znalazła już następcę dla 25-latka. Wszystko wskazuje na to, że będzie nim Todd Cantwell z Nowich City.

Fakt, że 23-latek rozstanie się z ekipą z The Championship, może być jednocześnie dobrą nowiną dla Przemysława Płachety, który broni barw Norwich. Polak w ostatniej kampanii nie zachwycał asystami i golami, ale podobno wciąż wiąże się z nim duże nadzieje.

Grealish natomiast w Man City wzmocni ofensywę, która i tak już wygląda okazale. Zawodnik może o miejsce w składzie rywalizować między innymi z Philem Fodenem, czy Raheemem Sterlingiem.

Mistrzowie Premier League swoje pierwsze spotkanie rozegrają już 15 sierpnia. Pierwszy rywalem Man City będzie Tottenham Hotspur. Mecz zacznie się o 17:30.

Czytaj więcej: Aston Villa ogłosiła powrót Ashleya Younga

Komentarze