Agent Vlahovicia głuchy na zainteresowanie giganta

Dusan Vlahovic
Pressfocus Na zdjęciu: Dusan Vlahovic

Arsenal chce, aby Dusan Vlahovic został ich zawodnikiem już za kilka miesięcy. Na zainteresowanie londyńczyków nie odpowiada otoczenie Serba.

Czytaj dalej…

  • Dusan Vlahovic wzbudza zainteresowanie czołowych klubów świata
  • Najbardziej zdeterminowany w sprawie pozyskania snajpera Fiorentiny jest Arsenal
  • Agent Serba pozostaje jednak głuchy na wiadomości londyńczyków

Arsenal zderza się ze ścianą

Początek sezonu 2021/2022 w wykonaniu Arsenalu był bardzo słaby. Mikel Arteta zażegnał jednak kryzys formy i rozpoczął marsz w górę tabeli Premier League. Aktualnie Kanonierzy są piątą siłą angielskiej elity. Wydaje się, że na dobre wrócili do walki o kwalifikację do Ligi Mistrzów.

Na Emirates Stadium doceniają postępy drużyny. W Arsenalu mają jednak duże ambicje. Klub chciałby walczyć w przyszłości o najwyższe laury, a do tego potrzebuje piłkarzy klasy światowej. Latem londyńczycy chcieli bezskutecznie próbowali sprowadzić Lautaro Martineza. Argentyńczyk pozostał jednak w Interze. Arsenal ma celownik wziął innego świetnego snajpera z Serie A.

Kanonierzy chcą, aby ich szeregi zasilił Dusan Vlahovic. Serb stał się gwiazdą nie tylko Fiorentiny, ale i całej Serie A. Fiołki chciały przedłużyć kontrakt z Serbem, który wygasa 30 czerwca 2023 roku. Fiołki złożyły rekordową w swojej historii ofertę, ale piłkarz postanowił z niej nie skorzystać. Jego aktualny pracodawca będzie chciał zatem sprzedać Vlahovicia w nieodległej przyszłości.

Pozyskaniem Serba zainteresowane było między innymi Atletico Madryt, czy giganci z Premier League. Szczególną determinację wykazuje Arsenal, który jest gotów zaoferować zimą Fiorentinie aż 80 milionów euro za Vlahovicia. Tak twierdzi Gianluca Di Marzio. Jego zdaniem 21-latek nie zamierza przenosić się do Kanonierów. Telefonów z tego klubu nie odbiera także agent serbskiego snajpera.

Czytaj także: Manchester United ma kłopot. Możliwa długa absencja Pogby

Komentarze