Abraham łączony z powrotem do Premier League

Tammy Abraham
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tammy Abraham

Tammy Abraham według informacji Corriere dello Sport znalazł się na liście życzeń Man Utd. Tym samym kolejny przedstawiciel Premier League zainteresował się napastnikiem AS Roma. Wcześniej zawodnik był łączony z Arsenalem.

  • Tammy Abraham po transferze do AS roma odzyskał radość z gry w piłkę
  • 24-latek nie tylko regularnie gra, ale też zdobywa bramki
  • Dobra postawa Anglika została dostrzeżona przez działaczy Man Utd, sugeruje Corriere dello Sport

Abraham na radarze Man Utd

Tammy Abraham trafił do AS Roma w sierpniu 2021 roku za 40 milionów euro z Chelsea. Wcześniej napastnik bronił barw między innymi Aston Villa, czy Swansea City. Tymczasem nie milkną spekulacje na temat przyszłości reprezentanta Anglii.

Corriere dello Sport przekonuje, że 24-latek jest jednym z celów Man Utd. Abraham miałby wzmocnić siłę ofensywną Czerwonych Diabłów, mając być jednocześnie alternatywą dla Cristiano Ronaldo, czy Marcusa Rashforda. Aktualny kontrakt piłkarza z rzymianami obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Rynkowa wartość zawodnika to natomiast 50 milionów euro.

Zobacz także:

Włoscy dziennikarze przekonują, że angielski napastnik nie jest przeciwny powrotowi do Premier League. W tym sezonie Abraham ma na swoim koncie dwa strzelone gole. Ponadto piłkarz zaliczył dwa kluczowe podania. Angielski napastnik oprócz siedmiu rozegranych meczów w Serie A wystąpił też w jednym spotkaniu Ligi Europy.

W drużynie narodowej Abraham zadebiutował w 2016 roku. Jak na razie w reprezentacji Anglii piłkarz wystąpił łącznie 11 razy, zdobywając w nich trzy bramki.

Czytaj więcej: Antony mówi o aklimatyzacji w Man Utd. “Już odkryłem kilka brazylijskich restauracji”

Komentarze