Znany wynik kolejnego testu Zielińskiego

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński PressFocus

Napoli poinformowało, że kolejny test wymazowy przeprowadzony u Piotra Zielińskiego dał wynik negatywny. Na razie nie wiadomo jednak, czy Polak będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu z Crotone.

Kolejne testy Zielińskiego

Pierwszy test Zielińskiego po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Polski dał wynik pozytywny. W związku z tym klub ze Stadio Diego Armando Maradona zdecydował się przeprowadzenie kolejnych testów kontrolnych. Przeprowadzony w czwartek wieczorem dał wynik ujemny, a obecnie trwa oczekiwanie na wynik kolejnego testu.

“Test wykonany wczoraj wieczorem u Piotra Zielińskiego dał wynik negatywny. Dziś rano Zielińskim przeszedł kolejny test, wraz z trzema reprezentantami Włoch, a wyniki spodziewane są przed treningiem dziś po południu” – czytamy w oficjalnym komunikacie włoskiego klubu.

Zieliński ostatnich kilkanaście dni spędził na zgrupowaniu reprezentacji Polski i wystąpił w trzech spotkaniach eliminacji do Mistrzostw Świata – z Węgrami, Andorą i Anglią. Podczas zgrupowania pozytywne wyniki testu uzyskali również Mateusz Klich, Łukasz Skorupski, Kamil Piątkowski i Grzegorz Krychowiak.

W sobotę drużyna Napoli w ramach 28. kolejki Serie A zmierzy się u siebie z Crotone. Na razie nie wiadomo, czy Polak będzie do dyspozycji Gennaro Gattuso.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 3. kwietnia 2021 14:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze