Fiorentina gromi, asysta Polaka

Dusan Vlahovic
PressFocus Na zdjęciu: Dusan Vlahovic

Po pięć bramek padło w pierwszych sobotnim spotkaniu 27. kolejki Serie A. Sassuolo na własnym stadionie pokonało 3:2 Hellas Werona, natomiast Fiorentina efektownie 4:1 ograła na wyjeździe Benevento Calcio. Z kolei Genoa zremisowała 1:1 z Udinese.

Cios za cios na Mapei Stadium

Nie brakowało emocji w pierwszym sobotnim spotkaniu. Sassuolo na własnym stadionie pokonał 3:2 Hellas Werona. Goście musieli trzy razy wychodzić na prowadzenie, aby ostatecznie sięgnąć po pełną pulę. W zespole gości kolejny występ zaliczył Paweł Dawidowicz.

Pełna relacja z meczu >

Hattrick Vlahovicia, asysta Polaka

Fiorentina bez żadnych problemów sięgnęła po komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu z Benevento Calcio. Goście z Florencji wygrali 4:1, a do wygranej poprowadził ich Dusan Vlahović, który trzy razy wpisał się na listę strzelców. Asystę przy jednym z goli Serba zanotował… Bartłomiej Drągowski.

Wiek to tylko liczba

Genoa objęła prowadzenie w ósmej minucie meczu po świetnym strzale 37-letniego Gorana Pandeva. Bramkę na 1:1 Udinese zdobyło po rzucie karnym, który wykorzystał Rodrigo De Paul. Pierwsza połowa na Stadio Luigi Ferraris była dużo lepsza, niż druga i remisowy wynik nie zmienił się już.