Wielki pech Milanu. Kolejna kontuzja defensora, fatalne zachowanie Maignana [WIDEO]

Fatalny wieczór Milanu. Mike Maignan na długo zapamięta fatalną interwencję w meczu z Salernitaną. Golkiper Milanu nie popisał się po uderzeniu Antonio Candrevy. Z kontuzją plac gry opuścił natomiast Tomori, co sprawia, że w drużynie Rossonerich zdolny do gry pozostał tylko jeden środkowy obrońca.

Mike Maignan
Obserwuj nas w
IMAGO / Nicolo Campo Na zdjęciu: Mike Maignan
  • Milan na długo zapamięta mecz z Salernitaną
  • Fatalny błąd popełnił Maignan
  • Kontuzji doznał Tomori

Błąd Maignana, kontuzja Tomoriego. Fatalny wieczór Milanu w Salerno

Milan znakomicie rozpoczął mecz 17. kolejki Serie A z Salernitaną. Rossoneri już w 17. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Fikayo Tomoriego. Jednak radość Rossonerich nie trwała długo. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Fazio, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Candrevy.

Po zmianie stron Candreva stał się bohaterem Salernitany tym razem samemu wpisując się na listę strzelców. Trzeba jednak przyznać, że Włoch miał sporo szczęścia, ponieważ przy jego strzale fatalnie zachował się Mike Maignan.

https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1738307608505692180

Drugi gol dla Salernitany poprzedziła kolejna kontuzja w drużynie Stefano Piolego. Najprawdopodobniej urazu mięśniowego doznał Fikayo Tomori, który musiał opuścić plac gry. To szósty kontuzjowany środkowy obrońca w zespole Milanu. Zdolny do gry pozostał tylko Simić, piłkarz z rocznika 2005.

Zobacz również: Legia odrzuciła wielką ofertę za Kapuadiego

Komentarze