Przełamanie Krzysztofa Piątka! Polak wreszcie wpisał się na listę strzelców [WIDEO]

Krzysztof Piątek zdobył bramkę w spotkaniu ligowym przeciwko Empoli. To trafienie było niezwykle ważne dla polskiego napastnika, bowiem przełamał swoją strzelecką niemoc. Na strzelonego gola czekał od początku listopada.

Krzysztof Piątek
PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Ważne przełamanie Krzysztofa Piątka
  • Polak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu przeciwko Empoli
  • Na gola zdobytego w koszulce Salernitany czekał od 5 listopada

Zrobił to! Krzysztof Piątek z czwartym golem w sezonie

Krzysztof Piątek zdobył bramkę w spotkaniu ligowym przeciwko Empoli. Polak w trudnej sytuacji dobił piłkę i pokonał jednego z najlepszego golkiperów w Serie A – Guglielmo Vicario. Na trafienie napastnika Salernitany czekaliśmy od 5 listopada, kiedy to wpisał się na listę strzelców w meczu z Cremonese.

Ostatecznie spotkanie Empoli z Salernitany zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Oprócz Krzysztofa Piątka bramki zdobywali Francesco Caputo oraz Nicolo Cambiaghi, który w ostatnich tygodniach jest w znakomitej formie.

To dopiero czwarte trafienie Krzysztofa Piątka w koszulce Salernitany. Polak nie tak wyobrażał sobie roczne wypożyczenie w klubie ze Stadio Arechi. O ile początki jeszcze były obiecujące, tak od listopada prezentował się dość blado. Zdarzały mu się pudła, które były wiralami w mediach społecznościowych. Na szczęście w końcu nadeszło przełamanie.

Sprawdź także: Rodri: myślę, że piłka nożna daje szansę do rewanżu

Komentarze