TOP 5 zaskoczeń w Serie A. Trudno było to przewidzieć

Giovanni Simeone
PressFocus Na zdjęciu: Giovanni Simeone

Liga włoska w sezonie 2021/2022 dostarcza fanom emocje na najwyższym poziomie. Wiele goli, wspaniałe zwroty akcji, pasjonująca walka o tytuł… W tym wszystkim mamy oczywiście wiele gwiazd, ale także bohaterów nieoczywistych, piłkarzy, którzy na nowo błyszczą w Serie A lub dopiero są to ich pierwsze mignięcia. Piotr Dumanowski i Dominik Guziak z Eleven Sports przygotowali specjalne zestawienie z tej okazji.

  • TOP 5 niespodzianek w Serie A – największe zaskoczenia aktualnego sezonu pokazane i argumentowane przez wybitnych ekspertów specjalnie dla Seriea.pl
  • W zestawieniu ciekawe nazwiska, które znają nawet fani spoza ligi włoskiej
  • Który z tych piłkarzy utrzyma formę do końca sezonu, a który za chwilę zgaśnie?

Największe niespodzianki Serie A

Piotr Dumanowski i Dominik Guziak od kilku sezonów są uznawani za jeden z najlepszych duetów komentatorskich w Polsce, jeśli chodzi o Serie A. Obaj świetnie znają ligę włoską, dlatego zestawienia przygotowane przez nich są rzetelne i oparte o argumenty.

Tym razem biorą na tapet piłkarzy, którzy w obecnym sezonie Serie A zaskakują swoją formą, czarują w klubach, które nie zawsze biją się o najwyższe cele, jak np. Udinese Calcio. Są tam zawodnicy lepiej i słabiej znani. Całe zestawienie nie jest długie, bowiem ma tylko pięć pozycji, ale zachęca do dyskusji, czy są inni piłkarze w lidze włoskiej o podobnych historiach.

Jak przyznają autorzy artykułu, nie jest łatwo przewidywać przed startem rozgrywek, kto może zaskoczyć, sprawić wielką niespodziankę, jeśli chodzi o samych piłkarzy, nie kluby. O wiele łatwiej wskazywać, kto powalczy o koronę króla strzelców, czy będzie po prostu wyróżniającym się piłkarzem.

Zestawienie TOP 5 największych zaskoczeń obecnego sezonu Serie A poznacie w tekście: “Bohaterowie, w których mało kto wierzył. Kto najbardziej zaskakuje w tym sezonie?”na Seriea.pl.

Komentarze