Theo Hernandez zakażony koronawirusem

Theo Hernandez
Theo Hernandez fot. PressFocus

Reprezentacja Francji kilka dni temu wygrała drugą edycję Ligi Narodów UEFA. Trójkolorowi w finale pokonali Hiszpanię. Tymczasem z pozytywnymi wynikami testów na koronawirusa zgrupowanie drużyny narodowej skończyli Theo Hernandez i Adrien Rabiot. Tym samym wymienieni zawodnicy będą w najbliższym czasie wyłączeni z gry.

  • AC Milan i Juventus w najbliższym czasie będą musieli radzić sobie bez kluczowych zawodników
  • Ze zgrupowania reprezentacji Francji z koronawirusem wrócili Adrien Rabiot i Theo Hernandez
  • Możliwe że wymienieni zawodnicy przegapia też zbliżające się spotkania w Lidze Mistrzów

Osłabienia Juventusu i Milanu z powodu koronawirusa

Reprezentacja Francji ma za sobą dwa udane występy kolejno z Belgią (3:2) i Hiszpanią (2:1). Mimo wszystko nie wszyscy francuscy zawodnicy mogą być zadowoleni po październikowym zgrupowaniu drużyny narodowej.

“AC Milan informuje, że ​​Theo Hernandez, powracający ze zgrupowania reprezentacji Francji, uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Zawodnik czuje się dobrze” – brzmi oficjalny komunikat Milanu w sprawie zawodnika.

Tymczasem inny francuski kadrowicz Adrien Rabiot miał pozytywny wynik testu covidowego przed rozegraniem finału Ligi Narodów UEFA. Pomocnik Juventusu nie będzie mógł zatem wystąpić w niedzielnym starciu z Romą. Theo Hernandez przegapi natomiast spotkanie z Hellasem Werona.

Rossoneri plasują się aktualnie na drugiej pozycji w tabeli Serie A. Tymczasem na siódmej pozycji zadomowił się Juventus.

Czytaj więcej: Lucas Hernandez ma kłopoty z prawem

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17. października 2021 20:42.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze