Świetne wieści dla Interu. Gwiazdor otwarty na nową umowę

Lautaro Martinez widzi swoją przyszłość w Interze Mediolan. Choć jego umowa obowiązuje jeszcze do 2026 roku, sam przyznaje, że jest gotów na rozmowy w sprawie jej przedłużenia.

Lautaro Martinez
fot. Imago/Marco Canoniero Na zdjęciu: Lautaro Martinez
  • Lautaro Martinez jest największą gwiazdą ofensywy Interu
  • Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2026 roku
  • Argentyńczyk wyraża chęć podpisania nowej, długoterminowej umowy

Gwiazdor raduje kibiców

Inter Mediolan ma za sobą bardzo udane tygodnie. Wyśmienicie rozpoczął sezon 2023/2024, zbierając komplet punktów w pierwszych czterech ligowych meczach. Fantastycznie dysponowany jest ściągnięty latem Marcus Thuram, który błyskawicznie znalazł wspólny język z Lautaro Martinezem. Argentyńczyk czuje się szczęśliwy w Mediolanie i jest otwarty na kontynuowanie kariery w tym miejscu.

Martinez jest regularnie łączony z transferem do Premier League. On sam nie wygląda jednak na szczególnie zainteresowanego takim rozwiązaniem. Jak przyznaje, świetnie czuje się w klubie i jest gotów podpisać nową umowę. Obecna obowiązuje do 2026 roku, dlatego Inter nie musi się spieszyć.

– Jestem otwarty na możliwość przedłużenia kontrakt. Będziemy rozmawiać z klubem, jestem w Mediolanie bardzo szczęśliwy. Wykazuję zainteresowanie kontynuowaniem kariery w Interze – wyznał argentyński napastnik.

Zobacz również: De Zerbi rozchwytywany. Jak działa klauzula w jego umowie?

Komentarze