Media: trzech potencjalnych następców Spallettiego w Napoli

Media od dłuższego czasu informują o odejściu Luciano Spallettiego z Napoli. Włoski dziennik "La Gazzetta dello Sport" w porannym niedzielnym artykule poinformował o trzech potencjalnych następcach popularnego "Spala".

Rafa Benitez
PressFocus Na zdjęciu: Rafa Benitez
  • Luciano Spalletti wkrótce może rozstać się z Napoli
  • “La Gazzetta dello Sport” informuje o trzech potencjalnych następcach Włocha
  • Jeden z nich w przeszłości prowadził “Azzurrich”

Aurelio De Laurentiis stanie przed trudnym wyborem?

Luciano Spalletti zdobył ostatnio z SSC Napoli upragnione “Scudetto”. Taki sukces nie zapewnił jednak 64-latkowi stabilizacji w klubie. Umowa włoskiego szkoleniowca obowiązuje do końca czerwca i nie milkną sytuację, że latem może rozstać się z drużyną “Azzurrich”. Sam popularny “Spal” jednak ostatnio uciął spekulacje dotyczące jego odejścia.

“La Gazzetta dello Sport” w porannym niedzielnym artykule rozpisuje się o trzech trenerach, którzy latem mogą zastąpić Luciano Spallettiego. Jednym z nich jest dobrze znany w Neapolu Rafa Benitez. Hiszpan w przeszłości prowadził z powodzeniem drużynę spod Wezuwiusza.

Kolejne dwa nazwiska są związane z Serie A. Kolejnym szkoleniowcem jest Gian Piero Gasperini, który latem może opuści Atalantę Bergamo. Natomiast ostatnim trenerem, o którym wspomina włoski dziennik jest Vincenzo Italiano. Włoch ostatnio awansował z Fiorentiną do finału Ligi Konferencji i preferuje podobny styl futbolu do Luciano Spallettiego.

Sprawdź także: Media: zgrzyty w szatni Juventusu. Piłkarze mają dość trenera?

Komentarze