Niesamowita pogoń Bologny zakończona sukcesem

Rodrigo Palacio
Pressfocus Na zdjęciu: Rodrigo Palacio

Na sobotę rozegrano dwa spotkania włoskiej Serie A. W pierwszym z nich Crotone uległo Bolognii 2:3. W drugim pojedynku piłkarze Spezii uporali się na własnym boisku z Caglari 2:1. Goście pozostają tym samym w strefie spadkowej.

Odrobione straty

Po pierwszej połowie Crotone, dosyć niespodziewanie, prowadziło dwiema bramkami, po tym jak Skorupskiego pokonali Messias i Simy. Jednak w kolejnych 45. minutach do ataku rzucili się zawodnicy Bolognii, którzy po golach Soumaoro, Schoutena i Skova Olsena ostatecznie triumfowali w tym spotkaniu.

Pełna relacja z meczu >

Spezia coraz bliżej utrzymana

Piłkarze Spezii Calcio sięgnęli po cenną wygraną na własnym boisku, gdzie pokonali w ramach 28. kolejki włoskiej Serie A Cagliari 2:1. Goście pozostają w strefie spadkowej i czekają ich nerwowe tygodnie na finiszu sezonu.