Napoli nawiązało kontrakt z dwoma trenerami. Nazwiska mogą zadziwić

Napoli szuka następcy Luciano Spallettiego, który zadecydował, że po sezonie odchodzi z drużyny. Jak donosi Marco Conteiro oraz dziennik "Il Mattino", klub spod Wezuwiusza skontaktował się z Julianem Nagelsmannem oraz Christophe Galtierem.

Julian Nagelsmann
PressFocus Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
  • Napoli pogodziło się z odejściem Luciano Spallettiego
  • Klub w ostatnim dniach skontaktował się z dwoma trenerami
  • Julianem Nagelsmannem oraz Christophe Galtierem

Mistrzowie Włoch pracują nad zatrudnieniem nowego trenera

Luciano Spalletti po tym, jak zdobył z SSC Napoli upragnione Scudetto postanowił rozstać się z drużyną. Włocha czeka teraz roczna przerwy od wykonywania zawody. Klub spod Wezuwiusza rozpoczął już poszukiwania następcy 64-latka, a w mediach pojawiło się sporo informacji na temat przyszłych trenerów. Jednak w ostatnich dniach Aurelio De Laurentiis ponoć skontaktował się z dwoma szkoleniowcami.

Zdaniem Marco Conterio, włoskiego dziennikarza, Napoli w czwartek przeprowadziło rozmowy z Julianem Nagelsmannem. Aurelio De Laurentiis jest gotowy na współpracę z niemieckim szkoleniowcem. Prezydentowi klubu nie przeszkadza również preferowany przez 35-latka odmienny styl gry do Luciano Spallettiego. Jednak zatrudnienie byłeg trenera Bayernu będzie trudnym zadaniem dla obecnego mistrza Italii.

Drugim szkoleniowcem, z którym skontaktował się Aurelio De Laurentiis wraz ze świtą jest Christophe Galtier – takie informacje przekazał portal “Il Mattino”. Napoli praktycznie już przegrało rywalizację z PSG o Luisa Enrique, ale mogą zatrudnić trenera, którego zastąpił Hiszpan.

Sprawdź także: Dobre wiadomości z obozu Juventusu. Polak zostanie na Allianz Stadium

Komentarze