Juventus udowadnia, że Pogba nadal jest ważnym zawodnikiem

Wbrew medialnym doniesieniom, w tym informacjom przekazywanym przez La Gazzette dello Sport, że Juventus rozważa anulowanie kontraktu z Paulem Pogbą ze względu na kontuzje, która wykluczyła go z gry na cały sezon, Stara Dama udowadnia, że wciąż uważa Francuza za ważną postać w zespole.

Paul Pogba
PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba
  • Pogba doznał kolejnego urazu
  • Francuz wróci do gry dopiero w kwietniu
  • Juventus przekazał słowa wsparcia swojemu zawodnikowi

Juventus wspiera Pogbę

Paul Pogba opuścił w tym sezonie aż 34 spotkania. Zagrał jedynie w dwóch meczach Serie A przeciwko Romie oraz Torino na boisku spędzając tylko 35 minut.

Juventus z okazji trzydziestych urodzin Paula Pogby opublikował dość wymowny wpis, w którym jasno dał do zrozumienia, że mimo problemów pomocnika w obecnym sezonie wciąż bardzo ceni jego umiejętności.

– Paul podobnie, jak wszyscy wolałby świętować z razem z zespołem wyruszającym w podróż na mecz z Freiburgiem, z którym Juventus zagra jutro o ćwierćfinał Ligi Europy, ale niestety nie jest to możliwe. Dlatego w tym dniu chcemy życzyć mu wszystkiego najlepszego i przypomnieć mu, jak ważny jest dla nas, a największym darem będzie jego powrót na boisko – napisano.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że Paul Pogba będzie mógł wrócić do gry po przerwie na mecze reprezentacji Juventus 1 kwietnia w Serie A zmierzy się z Hellasem Werona.

Zobacz również: Kluczowi piłkarze Juventusu dostępni na mecz z Freiburgiem

Komentarze