Jorginho
Jorginho fot. Grzegorz Wajda

Jorginho w Juve? Wszystko się może zdarzyć

Tuż po tym, jak światło dzienne ujrzała wiadomość, że Maurizio Sarri został nowym trenerem Juventusu FC pojawiły się głosy, że za doświadczonym szkoleniowcem do ekipy z Piemontu trafi Jorginho. Dodajmy, że reprezentant Włoch grał w SSC Napoli i Chelsea FC dowodzonych przez 60-latka. Głos na temat pojawiających się spekulacji zabrał menedżer piłkarza.

Czytaj dalej…

– Sarri pokazał już w Napoli i Chelsea, że ​​jest trenerem na najwyższym poziomie – powiedział agent Jorginho w rozmowie z Tuttomercatoweb.

– W takim klubie jak Juve, który od lat jest tak dobrze zorganizowany, może się tylko poprawiać i nadal wygrywać. Śledzę losy Sarriego od pięciu lat, a jego styl gry w piłkę opiera się na ofensywie. Juventus zmieni się pod jego wodzą, bo do tej pory wygrywał, nie zachwycając, teraz będzie także na tej płaszczyźnie przekonywał – zapowiedział Joao Santos.

Menedżer Jorginho został zapytany wprost, czy w związku z tym, że Sarri został szkoleniowcem Starej Damy, można się spodziewać, że także jego klient wkrótce zasili szeregi mistrzów Włoch.

– Jorginho ma jeszcze przez cztery lata ważny kontrakt z Chelsea, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Na pewno poczekamy kilka dni, chcąc się dowiedzieć, czy to, co znajduje się w gazetach, będzie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości – powiedział Joao Santos.

– Jeśli byłoby coś na rzeczy, to przeszłość w Napoli nie byłaby żadnym kłopotem, bo mój klient to profesjonalista. W każdym razie Jorginho jest szczęśliwy w Londynie, czując się dobrze w klubie, w którym jest obecnie. Nie będę mówił zatem o tym, czy che odejść. W każdym razie w życiu wszystko się może zdarzyć. Pożyjemy, zobaczymy – dodał agent zawodnika.


Komentarze