Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Icardi stracił dziewiątkę w Interze na rzecz Lukaku

Romelu Lukaku w szeregach Interu Mediolan grać będzie z numerem dziewięć na koszulce. Taki stan rzeczy sprawił, że we włoskich mediach po raz kolejny ożywił się temat związany z przyszłością Mauro Icardiego w ekipie z miasta mody. Do tej pory to właśnie Argentyńczyk był “dziewiątką” Czarno-niebieskich.

Czytaj dalej…

Icardi od dłuższego już czasu łączony jest ze zmianą barw klubowych. Tym bardziej że władze Interu oraz trener Antonio Conte nie wiążą przyszłości zawodnika z klubem z Lombardii. W grze o piłkarza mają natomiast brać czynny udział Juventus FC i SSC Napoli.

Klub z Kampanii nawet złożył ofertę ws. zawodnika, ale została ona odrzucona przez sterników Nerazzurrich.

Argentyńczyk nie ukrywał swego czasu, że chciałby kontynuować swoją karierę w Juve, co w kontekście przyszłości jego rodziny wydawałoby się najrozsądniejszym rozwiązaniem, mając na uwadze to, że przeprowadzka piłkarza logistycznie nie byłaby aż tak bardzo odczuwalna.

Corriere dello Sport zauważa natomiast, że po Icardiego zgłosiła się AS Roma. Transakcja ta byłaby o tyle możliwa do realizacji, że w zamian do Interu mógłby trafić Edin Dzeko. Bośniak wyceniany jest na 20 milionów euro.


Komentarze