Gdzie trafi Allegri po odejściu z Juventusu? Możliwe dwa kierunki

Massimiliano Allegri rozważa opuszczenie Juventusu latem przyszłego roku i według doniesień włoskich mediów może przenieść się do Premier League lub Arabii Saudyjskiej.

Massimiliano Allegri
Obserwuj nas w
IMAGO / Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Massimiliano Allegri
  • Media spekulują, że Allegri po sezonie opuści Juventus
  • Trenerowi nie podoba się funkcjonowanie klubu po zmianie zarządu
  • W nowym sezonie może objąć któryś z klubów Premier League lub Saudi Pro League

Allegri może trafić do Premier Leagu lub Saudi Pro League

Massimiliano Allegriemu pozostały niecałe dwa lata kontraktu z Juventusu, ale obecnie jest otwarty na pomysł odejścia z klubu o rok wcześniej, aby podjąć się nowych wyzwań. Tak przynajmniej twierdzą włoskie media z Corriere dello Sport na czele.

Trener Starej Damy uważa, że klub zmienił się po rezygnacji Andrei Agnellego z prezydentury i był sfrustrowany wizytą Antonio Conte, w centrum treningowym dlatego teraz myśli o odejściu z Juventusu pod koniec sezonu.

POLECAMY TAKŻE

Corriere dello Sport informuje teraz, gdzie Allegri może trafić w przyszłym sezonie. Włoscy dziennikarze wymieniają Arabię Saudyjską i Premier League dodając, że szkoleniowiec miałby oferty przynajmniej z kilku klubów.

Al-Ahli, Al-Ittihad i Al-Nassr mogą wyłonić się jako pretendenci do przejęcia Allegriego na Bliskim Wschodzie, a rosnąca presja na Mauricio Pochettino z Chelsea i Erika ten Haga z Manchesteru United może otworzyć mu bramy do gigantów Premier League.

Zobacz również: Eksperci wydali wyrok ws. przyszłości trenera Milanu

Komentarze