Franck Ribery wkrótce ogłosi zakończenie kariery?

Franck Ribery
PressFocus Na zdjęciu: Franck Ribery

Gwiazda Salernitany, Franck Ribery, może ogłosić zakończenie swojej piłkarskiej kariery na konferencji prasowej zorganizowanej w przyszłym tygodniu, donosi La Gazzetta Dello Sport.

  • Franck Ribery od początku sezonu ma ogromne problemy zdrowotne
  • Francuz rozegrał jedynie 36 minut w trwającej kampanii
  • La Gazzetta dello Sport przewiduje, że gracz Salernitany ogłosi zakończenie kariery

Zbliża się koniec Ribery’ego w światowym futbolu

Były reprezentant Francji od początku sezonu boryka się z problemami zdrowotnymi. Jak dotąd, zagrał tylko 36 minut w pierwszym starciu Serie A przeciwko Romie. Mimo licznych spekulacji o możliwym powrocie na boisko, Ribery nadal pozostaje poza składem Salernitany.

Według La Gazzetta Dello Sport Franck Ribery zdając sobie sprawę, ze swoich problemów oraz słabej formy i może zdecydować się zawiesić buty na kołku w środku sezonu.

Jak twierdzą mediolańscy dziennikarze, w przyszłym tygodniu może zostać zorganizowana oficjalna konferencja prasowa z udziałem Francuza oraz prezydenta Salernitany Danilo Iervolino, podczas której gracz poinformuje o swojej decyzji.

Wiele wskazuje na to, że Ribery nadal pozostanie pracownikiem Salernitany stając się ambasadorem klubu.

Ribery spędził dwa sezony w Fiorentinie, strzelając siedem bramek w 51 występach, zanim przeniósł się do Salernitany przed sezoniem 2021-22. Jego kontrakt został automatycznie przedłużony po tym, jak Granata utrzymała się w minionych rozgrywkach na poziomie Serie A. Wygląda jednak na to, że problemy zdrowotne uniemożliwią Francuzowi kontynuowanie kariery.

Zobacz również: Serie A: niepokonani – zmiana, która zagwarantuje historyczny sukces?

Komentarze