Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

De Vrij: Jest za wcześnie, aby mówić o scudetto

Ciekawa rozmowa ze Stefanem De Vrijem pojawiła się na łamach Tuttosport, gdzie 27-latek dał do zrozumienia, że wszyscy piłkarze Nerazzurrich pod batutą Antonio Conte będą zostawiać serce na boisku. O tym, jak mocną pozycję w klubie ma były selekcjoner reprezentacji Włoch może świadczyć fakt, że właśnie po rozmowach z Conte na transfery do Interu zdecydowali się Valentino Lazaro i Stefano Sensi.

Czytaj dalej…

– Chcę podnieść poziom gry i rozwijać się, aby stać się ważnym zawodnikiem tej drużyny – powiedział De Vrij cytowany przez Football Italia.

– Conte to trener zwycięzca. Pod jego okiem zawsze pracujemy niezwykle intensywnie i tak samo ma być w trakcie meczów – kontynuował zawodnik.

– Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić, że naszym celem jest scudetto, ponieważ przygotowania do nowego sezonu zaczęliśmy zaledwie trzy dni temu – uzupełnił piłkarz.

– W każdym razie wie wolno nam myśleć o innych, tylko o sobie, z zamiarem rozwoju i lepszego sezonu niż poprzedni – zaznaczył De Vrij.

– Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby przywrócić klub tam, gdzie jego miejsce. Tak jak mówił trener, musimy zawsze pracować, tak, aby koszulka była cała mokra od potu – powiedział Holender.


Komentarze