Cristiano Ronaldo wrócił do Juventusu

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. PressFocus

Cristiano Ronaldo po powrocie do Włoch z urlopu w poniedziałek pojawił się w ośrodku treningowym Juventusu. Portugalczyka powitały tłumy kibiców.

  • Cristiano Ronaldo wrócił dzisiaj do Juventusu
  • Portugalski zawodnik pojawił się w poniedziałek rano w ośrodku treningowym Starej Damy
  • Włoscy dziennikarze przekonują, że weteran zostanie w Jube na kolejny sezon

Juventus z Ronaldo spróbuje jeszcze raz zawojować Ligę Mistrzów

Cristiano Ronaldo wciąż nie może być pewny swojej przyszłości. 36-latek ma kontrakt ważny z klubem z Turynu do końca czerwca 2022 roku. Niemniej nie milkną spekulacje dotyczące przyszłości zawodnika.

Wszystko wskazuje jednak na to, że kapitan reprezentacji Portugalii będzie grał w Juve w czwartej kolejnej kampanii. Tym samym Ronaldo po raz kolejny spróbuje zawojować Ligę Mistrzów, która wydaje się głównym celem Starej Damy.

Portugalczyk nie zaczął przygotowań do nowego sezonu w Juve od pierwszego dnia, na co wpływ miał udział zawodnika w Euro 2020. Ronaldo z tego powodu otrzymał możliwość udania się na urlop, aby wypocząć po trudach poprzedniej kampanii.

Były zawodnik Manchesteru United i Realu Madryt trafił do Juventusu w 2018 roku. Ogólnie zaliczył w koszulce Starej Damy 133 występy, w których zdobył 101 bramek, licząc wszystkie rozgrywki. W zeszłym sezonie wygrał koronę króla strzelców Serie A, co zapewniło 29 strzelonych goli. Ronaldo w poniedziałek ma omówić swoją przyszłość z Massimiliano Allegrim.

Czytaj więcej: Juventus nie sprzeda mistrza Europy, lukratywna oferta odrzucona!

Komentarze