Były reprezentant Polski o Piątku: to mogą być oczekiwania poza jego zasięgiem

Krzysztof Piątek miał w sezonie 2022/2023 odbudować swoją formę w Salernitanie i odzyskać dawny blask. Fakty są jednak takie, że reprezentant Polski w polu karnym rywali nie imponuje piorunującą skutecznością.

Krzysztof Piątek
fot. PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Krzysztof Piątek nie zachwyca w tym sezonie
  • Reprezentant Polski jak na razie zdobył trzy bramki
  • Z niepokojem na poczynania zawodnika spogląda Marek Koźmiński
  • Były reprezentant Polski zabrał głos na jego temat w rozmowie z Faktem

Piątek stracił dawny blask

Krzysztof Piątek trafił w trakcie ostatniego letniego okna transferowego do Salernitany na wypożyczenie z Herthy. Włoski klub zapłacił za taką transakcję milion euro. Na razie jednak Il Pistolero nie spełnia pokładanych w nim nadziei, zdobywając zaledwie trzy bramki w 21 spotkaniach ligowych.

Zaniepokojony dyspozycją polskiego napastnika jest Marek Koźmiński. Niedoszły nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i były reprezentant Polski w rozmowie z Faktem wypowiedział się na temat Piątka.

Nie chcę, aby to zabrzmiało tak, jakbym chciał sprowadzić go na ziemię, ale być może to było za wysoko, jak na jego umiejętności – mówił Koźmiński w rozmowie z Faktem.

Piątek został w pewnym momencie oceniony bardzo, bardzo pozytywnie. Nad wyraz w stosunku do jego realnych możliwości i być może to się za nim ciągnie. Być może to, czego od niego oczekujemy, jest poza jego zasięgiem – uzupełnił 52-latek.

Czytaj więcej: Piątek zyska rywala o miejsce w składzie? Były reprezentant Włoch łączony z Salernitaną

Komentarze