Benatia: Chciałem zakończyć karierę w Juve

Medhi Benatia
Obserwuj nas w
fot. Lukasz Skwiot / Cyfrasport / Newspix / ABACAP Na zdjęciu: Medhi Benatia

Medhi Benatia ostatnio zdecydował się na zmianę barw klubowych, opuszczając tym samym szeregi Juventusu FC. Reprezentant Maroka zdecydował się na przeprowadzkę do katarskiego Al-Duhail. Zawodnik na łamach jednego z portali społecznościowych ujawnił, że chciał zakończyć karierę w ekipie z Piemontu. Wygląda jednak na to, że powrót Leonardo Bonucciego do Juve zmienił jego plany.

Czytaj dalej…

– Witajcie wszyscy. Po dwóch bardzo pracowitych dniach chciałem skorzystać z tej okazji, by pożegnać się z tą wspaniałą rodziną w Juventusie, zawodnikami, fanami, personelem, trenerami, fizjoterapeutami, kit-menami oraz resztą rodziny Juve, za którą z pewnością będę tęsknił – napisał Benatia na łamach Instagrama.

– Zostawiam wielu przyjaciół, których mam nadzieję wkrótce zobaczyć. Wszyscy stanowiliście ważną część mojego życia przez dwa i pół roku. Przeżyliśmy wiele rzeczy razem i osiągnęliśmy wielki sukces – uzupełnił zawodnik.

– W lipcu byłam pewny, że ​​zakończę swoją karierę z wami wszystkimi, ale niestety życie sprawia różne niespodzianki, więc musiałem zmienić moje plany – dodał 31-latek.

– Rozumiem, że ktoś może nie zaakceptować mojego wyboru, więc proszę, tylko aby go uszanować. Forza Juve, spróbujcie wygrać wszystko z tą wspaniałą grupą ludzi – skwitował Benatia.

Komentarze