Allegri odkrył dwie karty ws. składu na Derby del Mole

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. PressFocus

Juventus FC w jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów w ramach siódmej kolejki Serie A zmierzy się w roli gościa z Torino. Tymczasem szkoleniowiec Starej Damy przekonywał, że do derbów trudniej jest się przygotować niż do starcia z Chelsea. Ponadto ujawnił nazwiska dwóch zawodników pewnych gry.

  • Juventus FC w derbach Turynu powalczy o trzecie zwycięstwo w tym sezonie ligi włoskiej
  • Opiekun teamu z Allianz Stadium uchylił rąbka tajemnica na temat składu na bój z Torino
  • Pewny występu przeciwko Il Toro może być Wojciech Szczęsny

Szczęsny i Chiellini pewni gry z Torino

Juventus FC ostatnio imponuje konsekwencją w odnoszeniu zwycięstw. Stara Dama może pochwalić się trzema kolejnymi wygranymi bojami, licząc wszystkie rozgrywki. Okazję na poprawienie tego bilansu Stara Dama będzie miała w niedzielny wieczór.

– Jutro kibice wracają na stadion i będzie to dobry mecz. Musimy poprawić swoją pozycję w tabeli i mamy na to szansę – rzekł Massimiliano Allegri przed potyczką z Il Toro w trakcie konferencji prasowej.

– Dla naszych przeciwników to będzie coś w rodzaju meczu życia. Torino bez wątpienia przygotuje się do starcia z nami jak najlepiej. Nie mamy innego wyjścia i musimy zrobić to samo. Przygotować się do tego spotkania jeszcze lepiej niż do rywalizacji z Chelsea – kontynuował trener Juve.

– Derbowe spotkania są jak małe finały. Musimy zrobić kolejny krok w przód. Czeka nas zupełnie inny mecz, niż przeciwko The Blues – powiedział Włoch.

Allegri ujawnił nazwiska dwóch zawodników, którzy mogą być pewni gry przeciwko Torino. W gronie tym jest reprezentant Polski. – Wojciech Szczęsny i Giorgio Chiellini na pewno zagrają – ujawnił opiekun Bianconerich.

Starcie Torino – Juventus zacznie się o godzinie 18:00. Mecz odbędzie się na Stadio Olimpico.

Czytaj więcej: Juventus – Chelsea: Chiesa skarcił The Blues, Stara Dama górą w hicie

Torino
Juventus Turyn
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2. października 2021 18:00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze