Euro 2020. Szykuje się kolejny wielki powrót w reprezentacji Niemiec

Mats Hummels
Mats Hummels PressFocus

Nie tylko po Thomasa Muellera, ale także po innego doświadczonego zawodnika przy powołaniach na Euro 2020 ma sięgnąć selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew. Jak informuje Sport1, powołanie na finały Mistrzostw Europy ma otrzymać Mats Hummels.

Niemiecki powołania w środę

Szkoleniowiec reprezentacji Niemiec Joachim Loew nazwiska zawodników powołanych na finałowy turniej Mistrzostw Europy ma ogłosić w najbliższą środę. Mamy wówczas poznać ostateczny 26-osobowy skład na turniej, który odbędzie się w dniach 11 czerwca – 11 lipca,

Już wcześniej niemieckie media informowały, że powołanie na Euro 2020 otrzyma jeden z liderów Bayernu Monachium Thomas Mueller, z którego usług Loew zrezygnował po finałach mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku. Wszystko wskazuje jednak, że nie będzie jedynym doświadczonym piłkarzem, który wróci do kadry po dłuższej przerwy.

Mats Hummels wróci do kadry

Wśród nazwisk zawodników powołanych na Euro 2020 ma również znaleźć się nazwisko doświadczonego obrońcy Borussii Dortmund Matsa Hummelsa. 32-latek ostatni występ w kadrze zanotował w listopadzie w 2018 roku, w meczu z Holandią w ramach Ligi Narodów. Do tej pory zgromadził na swoim koncie 70 występów i pięć bramek w drużynie narodowej.

W Euro 2020 reprezentacja Niemiec zagra w grupie E, a jej rywalami będą Francja, Portugalia i Węgry.

Francja
Niemcy
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 15. czerwca 2021 20:59.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze