Szlachetny gest Luisa Enrique. Przekazał cały dochód z na cele charytatywne

Luis Enrique podczas mistrzostw świata w Katarze prowadził transmisje na żywo na platformie "Twitch". Były już selekcjoner reprezentacji Hiszpanii popisał się pięknym gestem, ponieważ cały dochód przekazał na cele charytatywne.

Luis Enrique
PressFocus Na zdjęciu: Luis Enrique
  • Piękny gest ze strony Luisa Enrique
  • Cały dochód z transmisji na żywo przekazał na cele charytatywne
  • Popularny “Lucho” mógł pracować z reprezentacją Polski

Luis Enrique wpłacił pieniądze na fundację

Luis Enrique podczas dziesięciu sesji na Twitchu, w których okazjonalnie brali udział także inni jego współpracownicy z reprezentacji Hiszpanii, zarobił 30 tysięcy euro. Programy z udziałem trenera cieszyły się dużą popularnością ze względu na szczerość przekazu i ciekawe wnioski ze strony 52-latka.

Popularny “Lucho” przedstawił na Twitterze dowód wpłaty, aby zapewnić, że całość uzyskanych środków została przekazana Fundacji Enriquety Villavecchi, która zajmuje się walką z rakiem dziecięcym. Podkreślił, że w ramach umowy z “Twitchem” 50% przychodów trafia do platformy, a druga połowa do streamera. Podziękował też widzom za hojność i wsparcie.

W ostatnich tygodniach pojawiło się w polskich mediach wiele informacji, że Luis Enrique mógł zastąpić Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera. PZPN nawet kontaktował się z Hiszpanem, ale ten odmówił współpracy.

Sprawdź także: Sergio Aguero nagle złapał się za serce. Fani przeżyli chwile grozy

Komentarze