Olivier Giroud namaścił napastnika na przyszłość Arsenalu

Folarin Balogun znakomicie spisuje się na wypożyczeniu w Stade de Reims. Napastnik zdaniem mediów po powrocie z wypożyczenia otrzyma szansę w Arsenalu. Wielką karierę wróży mu Olivier Giroud, który bronił przez kilka lat barw Kanonierów.

Folarin Balogun
Pressfocus Na zdjęciu: Folarin Balogun
  • Folarin Balogun spisuje się znakomicie na wypożyczeniu w Stade de Reims
  • Napastnik ma na koncie już 16 bramek w 27 meczach
  • Zdaniem Oliviera Girouda, 21-latek ma świetlaną przyszłość w Arsenalu

Balogun może liczyć na miejsce w Arsenalu

Aż 16 trafień w 27 meczach na swoim koncie ma już Folarin Balogun. Napastnik został wypożyczony do Stade de Reims, gdzie robi wielkie postępy. Media spodziewają się, że Mikel Arteta da mu szansę po powrocie do Arsenalu

W superlatywach na temat zawodnika wypowiedział się Olivier Giroud, który przez lata związany był z Arsenalem. Napastnik Milanu na antenie CANAL+ zwrócił się bezpośrednio do 21-latka. 

– Jak tam mały Kanonierze? Mam nadzieję, że u ciebie w porządku. Cieszę się widząc, jak strzelasz kolejne gole w Ligue 1. Pamiętam, jak grałeś dla młodzieżowych zespołów Arsenalu. Jestem z ciebie dumny i uważam, że zasługujesz, żeby być w tym miejscu. Tak trzymaj. Życzę ci wszystkiego, co najlepsze – stwierdził napastnik Milanu. 

Balogun wraz z końcem sezonu wróci do Arsenalu, gdzie może liczyć na miejsce w kadrze. Portal Transfermarkt wycenia go już na 14 milionów euro.

Sprawdź również: Arteta: musimy się znacznie poprawić w grze obronnej

Komentarze