Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

West Ham złożył ofertę za obrońcę Burnley

West Ham United czyni starania o sprowadzenie do siebie obrońcy Burnley, Jamesa Tarkowskiego. Jak informuje Sky Sports, Młoty przedstawiły już w tej sprawie ofertę opiewającą na ponad 20 milionów funtów.

Czytaj dalej…

Klub z zachodniego Londynu dysponuje funduszami na wzmocnienia, po tym jak w piątek sfinalizował sprzedaż do West Bromwich Albion utalentowanego Grady’ego Diangany. Menedżer David Moyes chce je wykorzystać między innymi na wzmocnienie defensywy swojego zespołu.

“Pieniądze otrzymane za Grady’ego zostaną zainwestowane w całości w drużynę, zgodnie z celami menedżera. Wierzymy, że da nam to najlepszą możliwą szansę na zapewnienie zbalansowanego składu do rywalizacji w Premier League i osiągnięcie naszych celów i ambicji w tym sezonie” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Moyes chce Tarkowskiego

Jednym z celów transferowych Davida Moyesa ma być sprowadzenie Jamesa Tarkowskiego, który od czterech lat występuje w Burnley. W jego barwach 27-letni obrońca rozegrał do tej pory 123 spotkania w Premier League, zdobywając w nich dwie bramki.

Wcześniej Tarkowski reprezentował Oldham Athletic i Brentford, występując z tymi zespołami odpowiednio w League One i Championship.

Środkowy obrońca ma na swoim koncie także dwa występy w reprezentacji Anglii.

Komentarze