Bundesliga
Bundesliga

Völler liczy na zatrzymanie Havertza

Zawodnik Bayeru Leverkusen Kai Havertz znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów, które chciałyby sprowadzić go do siebie już podczas letniego okna transferowego. Spekulacje dotyczące transferu utalentowanego Niemca skomentował dyrektor sportowy Bayeru Rudi Völler.

Czytaj dalej…

Havertzem, który w tym sezonie zdobył 11 bramek w 26 ligowych spotkaniach, interesują się takie kluby jak Bayern Monachium, Real Madryt czy Chelsea. Przedstawiciele ostatniego z nich mieli w ostatnich dniach skontaktować się z Bayerem, aby omówić warunki ewentualnego transferu.

Havertz zostanie w Leverkusen?

W Leverkusen zachowują jednak spokój i liczą, że uda im się zatrzymać piłkarza w zespole. Obecna umowa Havertza z Bayerem obowiązuje do czerwca 2022 roku. – Nie straciliśmy nadziei, że zostanie z nami. Staramy się dać mu wszelkie możliwości, aby wykorzystał swoje zalety – powiedział Rudi Völler, cytowany przez Kicker.

Dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen zdaje sobie również sprawę, że spekulacje na temat transferu Kaia Havertza będą narastać, jeżeli utalentowany Niemiec będzie potwierdzał obecną formę w kolejnych meczach.

Komentarze