Serie A
Serie A

Sky: Cengiz Under przenosi się do Leicester

Cengiz Under osiągnął porozumienie z Leicester City, więc transfer reprezentanta Turcji jest na ostatniej prostej, donosi Sky Sport Italia. Zawodnik ostatnio występował w AS Romie, która też wyraziła zgodę na zmianę klubu z udziałem piłkarza.

Czytaj dalej…

Cengiz Under według informacji popularnego włoskiego nadawcy ma dołączyć do teamu z Premier League na roczne wypożyczenie za trzy miliony euro z obowiązkowym transferem definitywnym. Tym samym w przyszłym roku Leicester będzie zobowiązane do uregulowania kwoty 24 milionów euro za piłkarza.

Turecki skrzydłowy w ciągu najbliższych kilku godzin na pojawić się w Anglii, aby przejść badania lekarskie i sfinalizować transakcję. Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, to zawodnik zacznie niebawem swoją nową przygodę z Premier League.

Porozumienie osiągnięte, nowa era w życiu piłkarza

Reprezentant Turcji rozstanie się z rzymianami po trzech sezonach spędzonych w klubie z siedzibą na Stadio Olimpico. 23-latek w szeregach rzymian zaliczył 88 spotkań, notując w nich 17 bramek i 12 asyst.

W szeregach Lisów rywalami Cengiza Undera do gry w wyjściowym składzie będą między innymi Rachid Ghezzal, czy James Maddison. Dodajmy, że dla 21-krotnego reprezentanta Turcji angielska ekstraklasa będzie trzecią po tureckiej i włoskiej, w której zawodnik będzie mógł się sprawdzić.

Komentarze