Wyjaśniła się przyszłość Pogby. Klauzula w umowie aktywowana

Paul Pogba
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Paul Pogba

Paul Pogba opuścił listę zawodników, którym wygasa kontrakt z końcem czerwca 2021 roku. Manchester United podjął decyzję o aktywowaniu klauzuli, umożliwiającej przedłużenie umowy o kolejny rok, podaje Transfermarkt. Tym samym aktualnie kontrakt mistrza świata z 2018 roku obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Czytaj dalej…

Paul Pogba do teamu z Old Trafford trafił latem 2016 roku z Juventusu FC za ponad 100 milionów euro. Francuski pomocnik wrócił tym samym z klubu, z którego trafił do włoskiej drużyny.

W ostatnim czasie media spekulowały, że latem przyszłego roku mistrz świata może zasilić szeregi Realu Madryt. Zwolennikiem pozyskania reprezentanta Francji do ekipy ze stolicy Hiszpanii miał być Zinedine Zidane.

Tymczasem dzisiaj na konferencji prasowej menedżer Czerwonych Diabłów ujawnił, że Pogba będzie bronił barw Czerwonych Diabłów jeszcze przez kolejne dwa lata.

– Paul jest naszym zawodnikiem i pozostanie tutaj przez kolejne dwa lata. Skupia się na tym, co dla nas najlepsze i jestem pewny, że w ciągu tych dwóch lat da z siebie wszystko, grając w naszym zespole – mówił Ole Gunnar Solskjaer cytowany przez Transfermarkt.

71-krotny reprezentant Francji w szeregach Man Utd wystąpił łącznie w 168 meczach, notując w nich 33 trafienia i 33 asysty. W trakcie trwającej kampanii Pogba rozegrał cztery mecze, w których raz wpisał się na listę strzelców.

Komentarze