Serie A
Serie A

Media: Tottenham wycofuje się z wyścigu po Zaniolo

Według doniesień Daily Star sternicy Tottenhamu Hotspur wycofują się z tematu pozyskania Nicoli Zaniolo. Włoski pomocnik od dłuższego czasu znajduje się na celowniku The Spurs, ale wygląda na to, że ostatecznie londyński klub będzie szukał innych wzmocnień.

Czytaj dalej…

Klub z Wiecznego Miasta wycenił swojego piłkarza na 62 miliony funtów, co wydaje się sumą zbyt dużą, jak na obecne możliwości Tottenhamu, mając na uwadze, że stołeczny klub, jak większość innych odczuwa skutku pandemii koronawirusa.

Nie jest żadną tajemnicą, że przedstawiciel Premier League od dawna interesował się Zaniolo, prowadząc już nawet rozmowy w sprawie ewentualnej wymiany piłkarzy latem minionego roku. Szeregi rzymian miał zasilić Toby Alderweireld, ale ostatecznie do transakcji nie doszło.

Przypomnijmy, że ofensywny pomocnik leczy obecnie kontuzję zerwania więzadeł krzyżowych. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 24 meczach, notując w nich sześć trafień i dwie asysty. Ostatnio pojawiły się również głosy, że Zaniolo chciałby mieć w swoich szeregach Juventus FC.

Komentarze