James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Jorge Mendes oferuje Jamesa klubowi z Old Trafford

Wciąż nie milkną doniesienia związane z ewentualnym letnim transferem z udziałem Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk jest obecnie piłkarzem Realu Madryt, gdzie jednak nie należy do ulubieńców szkoleniowca Królewskich w osobie Zinedine’a Zidane’a.

Czytaj dalej…

Portal Metro.co.uk twierdzi, że agent zawodnika Jorge Mendes proponował swojego klienta Man Utd. Kolumbijczyk już podobno w 2017 roku był bliski zasilenia szeregów Czerwonych Diabłów. James Rodriguez podobno już nawet ustalił warunki indywidualne z angielskim klubem, ale do porozumienia w sprawie odstępnego nie doszli sternicy obu ekip.

Niewykluczone, że Real będzie chciał wykorzystać reprezentanta Kolumbii do tego, aby pozyskać Paula Pogbę z Man Utd. James Rodriguez miałby być częścią rozliczenia za mistrza świata z 2018 roku. Inną sprawą jest jednak to, że przedstawiciel Premier League nie kwapi się do tego, aby rozstać się z Pogbą.

Przypomnijmy, że kolumbijski pomocnik trafił do teamu ze stolicy Hiszpanii w 2014 roku z AS Monaco, kosztując wówczas 75 milionów euro. Dzisiaj madrycki klub jest gotowy sprzedać zawodnika za mniej więcej połowę tej sumy.

Komentarze