Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Henderson kolejny sezon w Sheffield Utd?

Menedżer Sheffield United Chris Wilder potwierdził, że odbyły się już wstępne rozmowy z Manchesterem United w sprawie kontynuowania występów przez bramkarza Deana Hendersona w jego zespole w przyszłym sezonie.

Czytaj dalej…

23-latek spędził ostatnie dwa sezony w zespole Sheffield United na zasadzie wypożyczenia. Czerwone Diabły nie zamierzają się go definitywnie pozbywać, bowiem widzą w nim przyszłego podstawowego bramkarza zespołu.

Obecnie finalizowane są rozmowy w sprawie przedłużenia obecnego wypożyczenia, wygasającego 30 czerwca, do końca obecnego sezonu. – Rozmawiałem z Ole (Solskjaerem – przyp. red.) w niedzielę rano i podziękowałem mu za współpracę w sprawie Deana. Jesteśmy w trakcie, może to potrwać kilka dni, finalizowania sprawy pozostania Deana do końca obecnego sezonu – powiedział Wilder.

Wstępne rozmowy rozpoczęte

Menedżer Sheffield United Chris Wilder potwierdził, że odbyły się już wstępne rozmowy z Manchesterem United w sprawie kontynuowania występów przez bramkarza Deana Hendersona w jego zespole w przyszłym sezonie. – Bylibyśmy również otwarci na powrót Deana na kolejny sezon, ale mam ogromny szacunek dla Manchesteru United. On jest ich zawodnikiem i wspólnie z Deanem podejmą decyzję. Przeprowadziliśmy już wstępne rozmowy. Z naszego punktu widzenia, oczywiście, jeśli jest taka możliwość, to chętnie byśmy z niej skorzystali – dodał menedżer Sheffield United.

Komentarze