Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Arsenal odrzucił ofertę Wilków

Wolverhampton Wanderers uważany jest za faworyta do pozyskania pomocnika Arsenalu, Ainsley’a Maitlanda-Nilesa. Jak informuje Sky Sports, opiewająca na 15 milionów funtów oferta przedstawiona przez Wilki, została jednak odrzucona przez Kanonierów.

Czytaj dalej…

Rozmowy między klubami mają być kontynuowane i wiele wskazuje na to, że Wolverhampton wkrótce przedstawi Arsenalowi kolejną propozycję. Według medialnych doniesień, klub z Emirates Stadium oczekuje za swojego zawodnika co najmniej 20 milionów funtów.

22-latek, który może grać na kilku pozycjach, jest zainteresowany przenosinami do Wolverhamptonu, gdzie prawdopodobnie będzie miał większe szanse na regularne występy niż w Arsenalu. Menedżer Wilków, Nuno Santo, chciałby wzmocnić zarówno środek pola, jak i boki obrony prowadzonej przez siebie drużyny. Maitland-Niles wydaje się być idealnym kandydatem.

Arteta gotowy na odejście zawodnika

W poprzednim sezonie Maitland-Niles rozegrał 32 spotkania we wszystkich rozgrywkach, ale menedżer Kanonierów, Mikel Arteta, jest gotowy na jego pożegnanie. Środki uzyskane ze sprzedaży byłego reprezentanta angielskiej młodzieżówki zostałyby bowiem przeznaczone na dokonanie wzmocnień drużyny.

Komentarze