Emirates Stadium
Emirates Stadium fot. Wojciech Witkowski

Aouar nie trafi do Włoch, Arsenal wygrał wyścig po piłkarza z Juve?

Juventus FC prawdopodobnie w trakcie trwającego okienka transferowego nie zostanie wzmocniony pomocnikiem Olympique Lyon, który znajdował się na jego celowniku. Houssem Aouar, bo o nim mowa, niebawem może trafić do klubu z Premier League. Najnowsze doniesienia ws. przyszłości piłkarza wskazują, że ten ma dołączyć do Arsenalu FC.

Czytaj dalej…

Juventus FC od dłuższego czasu był łączony z tematem pozyskania zawodnika OL. Swego czasu spekulowano, że mistrz Włoch poważnie bierze pod uwagę złożenie oferty w sprawie pozyskania zawodnika działaczom klubu z Ligue 1.

TeleFoot podaje natomiast, że FC Barcelona i Juventus nie złożyły propozycji działaczom francuskiego klubo. Jak się jednak okazje poważnie zainteresowany piłkarze jest londyński Arsenal, który ma zamiar wyłożyć 40 milionów euro za zawodnika.

Aouar po słowie z działaczami The Gunners

FootMercato sugeruje, że wskazana wyżej suma spełnił oczekiwania francuskiego klubu. Sam zawodnik miał już natomiast porozumieć się z przedstawicielami OL w sprawie warunków indywidualnych.

Środkowy pomocnik to wychowanek Olympique Lyon. Obecny kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. W trakcie trwającego sezonu Aouar zaliczył dwa spotkania, w których spędził łącznie na placu gry 75 minut.

Komentarze