Ten Hag zabrał głos po kolejnej klęsce. “Ten sezon jest frustrujący”

Manchester United przegrał 0:1 z Crystal Palace w 7. kolejce Premier League. Po meczu Erik ten Hag przyznał, że jest sfrustrowany wynikami swojej drużyny.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
IMAGO / Martin Rickett Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Manchester United przegrał 0:1 z Crystal Palace
  • Po siedmiu meczach Czerwone Diabły mają na koncie zaledwie 9 punktów
  • Erik ten Hag nie kryje swojej frustracji

Man Utd 0:1 Crystal Palace. Ten Hag sfrustrowany

Manchester United notuje rozczarowujący początek sezonu. Czerwone Diabły przegrały w siódmej kolejce z Crystal Palace 0:1 i aktualnie zajmują dalekie 10. miejsce w tabeli Premier League. Erik ten Hag nie ukrywa, że jest to dla niego frustrująca sytuacja.

– Oczywiście, że to frustrujące. Również wiele razy byliśmy blisko zdobycia gola. Tu chodzi o podejmowanie decyzji. Nie możemy już zmienić tego wyniku. Zawsze uczysz się z meczu i uczysz się, jak grać lepiej z ostatniej części gry – skomentował.

– Pierwszy gol jest bardzo ważny, ale jeśli stracisz bramkę, nadal musisz znaleźć sposób na zwycięstwo. Nie zrobiliśmy tego i musimy siebie winić. To frustrujące dla fanów, zawodników i mnie, ale musimy trzymać się razem i stawać się lepszymi – kontynuował.

– Ten sezon jest frustrujący dla wszystkich. Szczególnie dla fanów jest frustrujący, ale dla nas również. Musimy trzymać się razem, walczyć razem i stawać się lepszymi – powtarzał Holender.

Czy Erik ten Hag powinien zostać zwolniony?

Tak 49%
Nie 51%
123+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Zobacz także: Sobota w Premier League. Historyczna wygrana Luton, wpadki City i United [WIDEO]

Komentarze