Erik ten Hag pochwalił Cristiano Ronaldo. “Jestem pewien, że goli będzie więcej”

Cristiano Ronaldo
Pressfocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo sprawiał w ostatnim czasie niemałe problemy w Manchesterze. Gwiazdor wrócił do składu na mecz z Szeryfem Tiraspol i wpisał się na listę strzelców. W pochlebnych słowach o jego postawie wypowiedział się Erik ten Hag.

  • Cristiano Ronaldo wrócił do kadry Manchesteru United na mecz z Szeryfem Tiraspol
  • Portugalczyk rozegrał cały mecz i wpisał się na listę strzelców
  • Czerwone Diabły wygrały 3:0 i przypieczętowały swój awans do fazy pucharowej

Szkoleniowiec Manchesteru United liczy na kolejne trafienia Cristiano Ronaldo

W ostatnich tygodniach media wiele uwagi poświęcały Cristiano Ronaldo, jednak niestety najczęściej w negatywnym kontekście. Portugalczyk po meczu z Tottenhamem został odsunięty od składu z powodu przedwczesnego opuszczenia płyty murawy. 37-latek dobrze znany jest ze swojej ambicji i charakteru, który niejednokrotnie stanowi problem dla współpracujących z nim trenerów.

Erik ten Hag zdecydował się powołać Cristiano Ronaldo do kadry Manchesteru United na mecz Ligi Europy z Szeryfem Tiraspol, a 37-latek wybiegł na murawę w wyjściowym składzie. Za zaufanie trenera odwdzięczył się bramką, która ustaliła wynik starcia na 3:0, czym przypieczętował także awans zespołu do kolejnej rundy. Po meczu Erik ten Hag pochwalił gwiazdora.

– Widok Cristiano Ronaldo strzelającego gola był świetny. Wykreował wiele sytuacji, podobnie z resztą jak cały zespół, a my dobrze zdajemy sobie sprawę z jego umiejętności wykańczania akcji. Cristiano potrzebował gola i jestem pewien, że strzeli ich jeszcze dużo więcej – stwierdził szkoleniowiec.

Bramka przeciwko Szeryfowi była dopiero trzecim trafieniem Portugalczyka w tym sezonie. Do tej pory rozegrał on 13 spotkań.

Przeczytaj: Grealish: wokół mnie zawsze jest generowany hałas

Komentarze