Arteta: musimy wypracować jeszcze rozwiązanie dla kilku piłkarzy

Mikel Arteta
Pressfocus Na zdjęciu: Mikel Arteta

Arsenal podczas letniego okienka transferowego poczynił wiele wzmocnień, a ich wpływ był odczuwalny już w meczu 1. kolejki Premier League przeciwko Crystal Palace. Mikel Arteta w rozmowie z mediami podkreślił, że kadra nie jest jeszcze kompletna.

  • Arsenal w trakcie okienka transferowego przeszedł sporą przebudowę
  • Kanonierzy zyskali kilku istotnych zawodników i pożegnali się z niepotrzebnymi
  • Mikel Arteta stwierdził, że kadra nie jest jeszcze skompletowana do końca

Kilku zawodników Arsenal chce jeszcze się pozbyć

Kibice Arsenalu zgodnie przyznają, że tegoroczne okno transferowe jest jednym z najlepszych w ostatnich latach w wykonaniu zarządu klubu. Kanonierzy wreszcie zdecydowali się na poważne wzmocnienia, a Gabriel Jesus i Aleksandr Zinchenko z miejsca wskoczyli do podstawowego składu, dając tym samym znać, że nie potrzebują czasu na aklimatyzację. 

W 1. kolejce Premier League Kanonierzy pokonali 2:0 Crystal Palace, a zadowolony z postawy swoich podopiecznych mógł być Mikel Arteta. Hiszpan podkreślił, że kadra nie jest jeszcze zamknięta, a klub postara się latem o kolejne transfery.

– Wciąż jeszcze potrzebujemy domknąć naszą kadrę na nowy sezon. Jeśli uda się sprowadzić kolejnych zawodników, to świetnie. Przede wszystkim musimy jednak znaleźć rozwiązanie dla kilku z naszych piłkarzy – stwierdził Hiszpan

Szkoleniowiec londyńskiego klubu zareagował również na plotki związane z ewentualnym transferem Kierana Tierneya do Manchesteru City.

– Tierney do Manchesteru City? Nie słyszałem wcześniej tych plotek i nie zamierzam ich komentować – dodał.

Przeczytaj: Arsenal wciąż sprzedaje. Kolejni zawodnicy na wylocie

Komentarze