Steve Cooper blisko utraty pracy. Może zaliczyć miękkie lądowanie

Posada Steve Cooper'a w Nottingham Forest wisi na włosku. Jednak Walijczyk może znaleźć od razu następną pracę. Jego sytuacji przygląda się Crystal Palace.

Steve Cooper
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto / MI News Na zdjęciu: Steve Cooper
  • Nottingham Forest myśli nad zmianą szkoleniowca
  • Jeśli Steve Cooper straci pracę może od razu wrócić na karuzelę trenerską
  • Crystal Palace rozważa zastąpienie Roya Hodgsona przez Walijskiego trenera

Steve Cooper uniknie bezrobocia

Steve Cooper jest bliski zwolnienia z posady pierwszego trenera Nottingham Forest. Według niedawnych informacji z angielskich mediów właściciele klubu poważnie rozważają rozwiązanie umowy z Walijczykiem. Powodem jest słaba forma zespołu oraz tylko 3 zwycięstwa w 13 meczach bieżącego sezonu. Następny mecz jego podopiecznych z Evertonem ma zadecydować o losach Cooper’a w drużynie ze stadionu City Ground.

Natomiast “The Times” poinformowało o możliwym objęciu przez 43-latka posady trenera w Crystal Palace. Zarząd “Orłów” jest zaniepokojony formą, jaką prezentuje drużyna Roya Hodgsona. Oliwy do ognia dodała wyjazdowa porażka 1-2 z Luton. Goście tego spotkania przeważali nad rywalami pod każdym względem, kończąc mecz z 61% posiadaniem piłki i mieli ponad dwa razy więcej strzałów na bramkę niż beniaminek ligi. Mimo to nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Gdyby Nottingham zdecydowało się na zwolnienie Steve’a Coopera, to możemy być świadkami roszad na stanowiskach trenerów w Premier League. W wyniku, której pracę stracić może Hodgson, a jego miejsce zajmie obecny szkoleniowiec “Forest”.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze