Soskjaer zostanie na stałe na Old Trafford?

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Aktualnie tymczasowym menedżerem Manchesteru United jest Ole Gunnar Solskjaer. Według Jamiego Redknappa brak decyzji w sprawie przyszłości Norwega w klubie z Old Trafford może sugerować, że decydenci klubu mają inny plan dotyczący obsady menedżera. Odnotujmy, że swego czasu słychać było głosy, że przymierzany do pracy w Man Utd jest Mauricio Pochettino.

Czytaj dalej…

– Czas w piłce nożnej jest najważniejszy. Manchester United miał doskonałą okazję ogłosić Ole Gunnara Solskjaera na stanowisku stałego menedżera – rzekł 17-krotny reprezentant Anglii w rozmowie z Daily Mail.

– Jaki to był moment? Oczywiście mam na myśli dzień tuż po wywalczeniu przez Man Utd awansu do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów po pokonaniu Paris Saint-Germain. Tymczasowy menedżer nie mógł osiągnąć wyższego pułapu – dodał Redknapp.

– Wciąż jednak nie ogłoszono decyzji w tej kwestii. Nie wiem, na co władze klubu czekają. Czyżby sternicy Man Utd zastanawiali się, czy Ole Gunnar Solskjaer to odpowiednia osoba na stanowisko menedżera klubu? – rozmyślał były piłkarz między innymi Southampton, czy Tottenhamu Hotspur.

– Solskjaer w trakcie swojej pracy w Man Utd zrobił więcej, niż oczekiwano. Nie tylko sprawił, że drużyna znalazła się w TOP 4 ligi angielskiej, ale też wywalczyła awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, wbrew wszelkim przeciwnościom losu, zyskując zaufanie zawodników – kontynuował.


Komentarze